Kas:
InCulto
Metal on Metal
The Sneekers
Show Makers (šokio grupė)


Kada:
2010m. vasario 13d., 21:00 val.


Kur:
Ūkio Banko Teatro Arena
Olimpiečių g. 3, Vilnius


Kiek:
10-15 Lt.


Makaronai:
Kartą metuose čia turi siausti kiekvienas. Jau vasario 13 d. originalių šokį, muziką ir vizualinį meną apjungiančių projektų organizatoriai „SupaDevynios“ įsups įspūdingą Užgavėnių fiestą. Visiems, kurie trokšta išsivaduoti iš žiemos gniaužtų, Teatro arenoje triukšmingiausio lietuviško karnavalo dvasios įpūs būrys garsių atlikėjų, persikūnijusių į magiškus personažus. O renginio lankytojus į improvizuotus Užgavėnių pasirodymus įtrauks dvi menininkų komandos. Jos tamsoje šviečiančiais dažais pavasario simbolius tapys ant atlikėjų ir žiūrovų kūnų.

„SupaDevynios“ Užgavėnių teatro burtai įkaitins kraują, išlaisvins siautulį ir padės privilioti pavasarį!

Naktyje šviečiančius persirengėlius išjudins ir žiemą iš kiemo išprašys InCulto su nauja programa. Užgavėnių skambesį jie išgaus nematytais instrumentais, o karnavalo dvasią skleis transformavęsi į netikėtus personažus. Ekscentriškieji Metal on Metal vyrai žada specialią aprangą „kad žiūrovai geriau matytų“. Gandas sklando, kad jie renginyje apsilankiusius stebins kraują stingdančiomis kaukėmis.

Šarūnas Kirdeikis ir šokių studija Show Makers Užgavėnių karnavale „SupaDevynios“ atskleis visiškai naują amplua. Breiko pasirodymais garsėjanti trupė šį kartą rengia neįprastą šou – šokėjai užkurs tradicinių Užgavėnių personažų Lašininio ir Kanapinio kovą, virsiančią improvizuotu pasirodymu. O sparčiai populiarėjantis duetas The Sneekers electro ritmais „SupaDevynios“ Užgavėnių sūpynėms neleis nurimti iki pat paryčių.


Kompotas:
Turime jums 3 pakvietimus (kiekvienas dviems asmenims) pralošimui.
Tiesiog parašykite mums el. paštu konkursai[@]suru.lt kodėl būtent jūs nusipelnote nemokamai patekti į renginį.


Paraiškos finansavimui laukiamos iki 2010 metų vasario 12 dienos 24:00 valandos.
Vėliau gauti prašymai nebus nagrinėjami.

Afiša Bangos Konkursai

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *