Ariel_Pink

Eklektiškas savaitės dainynas. Šįkart – disco/techno deriniai, įdomūs kinematografiniai sprendimai, post punk proveržiai bei švieži pop vojažai.

Susipažinkite su Metro Area nariu Darshan Jesrani. Šis Niujorko prodiuseris bando maišyti disco ir techno ne prasčiau, nei penktadienis – iš anksto paruoštas kortas.

 

Ariel Pink paduoda įspūdingą vaizdinę iliustraciją savo vienam jausmingiausių pom pom numerių Dayzed Inn Daydream. Ne mažiau jausmingas ir dramatiškas yra ir video naratyvas su The Mau-Mau’s lyderiu Rick Wilder priešakyje.

 

Shlohmo vėl hipnotizuoja tamsiais, rafinuotais bytsais, maloniai buriančiais savo lengvumu ir gelme. Buried – neabejotinai vienas gražiausių jo momentų. Laukiam albumo.

 

Viet Cong – dar vienas šviežias vardas intensyvaus naujojo post punk scenoje. Ir tikrai panašu, kad šis žanras jau kuris laikas išgyvena savo antrą jaunystę. Vyrukai yra gerai išmokę klasikinius kanonus ir puikiai jaučia laikmetį.

 

Taip skamba pusiaukelė tarp The Weeknd ir How To Dress Well. Deja, jam rūpi tik šampanas. No hard feelings.

 

Purity Ring tyzina antrojo albumo numeriu. Kosmosas, mistika ir paslaptingos materijos. Ir nurašyto muzikinio kanalo priminimai.

 


Arcade Fire
frontmenas kovo 10 išleidžia solinį albumą. New wave vaibas, šiek tiek Tvin Pykso ir paties Willo šokių judesiukų. Can’t ask for more.

Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published.