shot41

Keturiasdešimt pirmoji metų savaitė džiugino ar liūdino šiais vaizdais ir garsais. 

Prefuse73 gros Kablyje lapkričio 11 dieną. O kol kas – pirmadieniui tinkantis grafinis gliukas, vienam iš Guillermo S.Herren kūrinių iš naujausio Forsyth Gardens EP. 

 

Neseniai lietuvaičių pėdų miklumą tikrinęs Space Dimension Controller paduoda į Boiler Room Debuts seriją. Galactic Insurgentsfunk ir acid kokteilis, taip reikalingas antradienio rytą.

 

Spalio 2 dieną pagaliau pasirodė ilgai (šešis metus) lauktas naujas Port-Royal albumas. Tegul pirmo siglo skambesys jūsų neišgąsdina. Visas Where Are You Now nėra toks paviršutiniškas.

 

Islandų sirena Bjork lapkritį išleis Vulnicura Strings – paskutinio albumo akustinę versiją. Albume be kita ko bus panaudota ir Da Vinci sukurtas muzikos instrumentas – viola organista.

 

Lapkričio 20 dieną Scott Monteith išleidžia dešimtą Deadbeat Music albumą Walls & Dimensions. Pirmo albumo kūrinio vokalą įrašė Fink (sunku patikėti, kad ne Paul St. Hilaire).

 

Trigubo kolabo vaisius iš Nosaj Thing albumo – vienas skalsiausių. O ir choreografija bei animacija – vietoj ir kaip reikia.

 

Broliai Cedric ir Didier Engels (Hermanos Inglesos) atgaivina Lauros Branigan eighties hitą. Lengvam sekmadieniui.

Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published.