Savaitės šotai #13

2015-03-23        

shot13

Pavasariui įsibegėjant – 7 gaivūs momentai iš praeitos savaitės naujienų. Stilistinė įvairovė eina kartu su skoningu nuoseklumu

 

Echo Lake grįžta su saulės nutviekstais shoegaze/dream pop/twee epais. Ir šįkart pateikia 10 minučių kelionę vasaros laukais. Gilūs sapnai.

 

Jaakko Eino Kalevi – lietuvių publikai gerai pažįstamas suomių lo-fi pop eksperimentatorius. Naujajame būsimo relyzo šauklyje jis dailiai supa minkšto retro pop lopšinę.

 

The Soft Moon naujas relyzas jau ne už kalnų, o išėję singlai verčia tikėtis tikrai stipraus rezultato. Desertion – greitas, intensyvus, gilus, tirštas post punk. Energijos įtampa.

 

Dvi ypatingos personos Devonté Hynes (Blood Orange) + Neneh Cherry ypatingai sėkmingoje kolaboracijoje, skirtoje naujos Selfridges skudurų linijos pristatymui. Bet dabar ne apie skudurus:

 

Kai klipas ne mažiau tamsus nei muzika. O jau kitą savaitę ir naujas albumas I Don’t Like Shit, I Don’t Go Outside. Word.

 

Drew plačiau žinomas kaip FaltyDL. O šitas gabalas – tiek naujo alter ego, tiek naujo albumo įžanga. Artistas aiškiai neabejingas kinematografijai ir bėgančio vaizdo leitmotyvui.

 

Šiandien radaruose prodiuserio egzotišku vardu gabalas. Jis toliau tęsia post-dubstep paieškas, pakeliui įpindamas trance ar net progressive house įtakų.

Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published.