Visai neseniai (2010-02-17) Alan Wilder pasirodė vienoje scenoje su Depeche Mode. Tą vakarą jam buvo leista akomponuoti fortepijonu Martinui dainuojant Somebody.Kažkada laikiau Alaną kiečiausiu DM nariu. Bet šiandien jis tikriausiai gailisi dėl savo 1995 metų sprendimo. Be to, atrodo jam pritrūko paundų. Balandžio 19 dieną leidžiamas rinktinis superinio Alano projekto Recoil diskas negudriai pavadintas Selected. Recoil tikrai superinis. Bent jau buvo iki 2000 metų. Tuomet garso pagalba vis dar mokėjo kurti nuostabią atmosferą ir pateikti kažką naujo. Po 7 metų pauzės sekęs subHuman albumas tebuvo saviplagijatas. O štai šiandien sulaukiam gėdingo rinkinio.


Šiaip viskas kaip ir gerai. Kūrinių sąrašą pateisinu. Yra nuostabus Luscious Apparatus


…bet pasiilgau Breath Control.

O ko dar verta pilna Black Box versija


Taigi, tokį įžūlų „atsipiskite“ leidinį traktuoju tik kaip pretekstą išvažiuoti į vadinamą „turą“. Galėjo chaltūrščikas bent jau kelis naujus gabalus įdėt.
Bet nieko, tegu pasivažinėja, užsidirba pinigėlių. Gal kelionės įkvėps ir dar turėsim progą išgirsti kažką šviežio…


Vienas smagiausių šio „koncertinio turo“ privalumų tas, kad kai kuriuose pasirodymuose kartu su Alanu groja netikėti (bet labai įdomus) svečiai, pvz.: Douglas McCarthy (iš Nitzer Ebb), Daniel Myer (Architect, Covenant, ex-Haujobb), buvęs „daugkartinis“ depešų prodiuseris Gareth Jones ir panašūs veikėjai.

Bangos Šviežia

One reply to “Recoil rinkliava”

Leave a Comment

Your email address will not be published.