Phil Kieran karuselėje

2013-03-04        

Le_Carousel_-_The_Album

Phil Kieran sensta ir nori ramesnės muzikos. Susikvietė daugybę Airijos muzikantų, padirbėjo ir įrašė albumą Le Carousel. Savo projektą pavadino irgi taip pat.

Phil Kieran – didelis žmogus elektronikoje, klausimų nekyla. Dirbęs su Deep Dish, Carl Cox, Pete Tong, Slam, gavęs BBC apdovanojimą už Best Dance Act, muzikantas, kūryba prieinantis ir prie diskotekinių plaktukų ir prie subtilesnę muziką propaguojančių. Būtent dėl šios variacijos, jis nėra mano didžiausių favoritų sąraše. O galėtų:


Le Carousel – projektas, neturintis nieko bendra su autoriaus techno/house puse. Tai romantinės, ramios, vietomis lengvai šoklios muzikos sąlytis. Autorius viliasi, jog Le Carousel albumas – tai geriausias produktas, kurį yra padaręs ir turbūt, niekada to nepakartos. Sutinku, jo kontekste albumas išskirtinis, bet iki tobulybės – dar reikia vanilės. Šioje scenoje jis naujokas, o jo stiprioji pusė vistiek išlieka mainstreaminė diskoteka. Albume vienuolika kūrinių, jis atidaromas/uždaromas cirko karuselės teminės muzikėlės įrašu. Prisipažinsiu, jog esu fanas šių fokusų – tuomet suprantu, jog autorius įsodina mane valandos trukmės tolygią muzikos kelionę, kurią pilotuoja. Good Times, Lost Years, My Saviour – kosminė erotika, stiprūs darbai. Tačiau asmeniškai albumo vertę sumažino Stick Together ir Loose Your Love. Ta pozityvi tonacija iškrenta iš svaigaus/romantinio aplanko ir sumenkina bendrą albumo toną. Jei būtų mano valia – aš jų nedėčiau. Tačiau tai tik pastabų stadijos minusai, nes visumoj Le Carousel – nemažas malonumas ausims ir aš labai pozityviai vertinu šį kūrybinį Phillo posūkį.

Le Carousel bus išleistas kovo 11 Phil Kieran Recordings studijoje.

Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published.