Petite-Noir-King-Of-Anxiety

Cape Town aka miestas netoli Gerosios Vilties kyšulio – ne iš tų, kurie sukeltų asociacijas su noir/wave ar panašiais žanrais. Bet būtent iš šio karšto taško yra kilęs atlikėjas Petite Noir aka Yannic Ilunga, apie kurį ir daina. 

Jaunas, bet jau spėjęs sukelti nemažai bangų muzikos apžvalgininkų vandenyse. Cut the story short: mažas dainavo bažnyčioj, vėliau varė metalcore ir … galiausiai atrado Kanye West.  Iš muzikos to nepasakysi.

Ji – subtili, vientisa ir užtikrinta kaip patyrusio boksininko kirčiai. EP The King of Anxiety – vos penkios kompozicijos 22 minučių trukmės. Taigi kažkas tarp EP ir LP arba tiesiog minialbumas.  Skambesys nėra išskirtinis, vietomis primena TV On The Radio ar ankstyvąją Bloc Party kūrybą, tačiau savitumą išsaugo. Tai nedidelė, bet šviesiomis gamos spalvomis išsiskirianti pozityvumo arterija. 

Užtariamo žodžio vertas ir faktas, kad jaunuolis pasirašė sutartį su Domino leiblu ir metų eigoj išleis pilną albumą, o juo susidomėjo tokie veikėjai kaip Solange bei Mos Def. Vienas paskutinių šansų įvertinti ir/ar pamėgti jaunuolį, kol jis netapo tiesiog dar vienu (next) big thing.  

Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published.