Parranda Polar. I Nuotr. Juste Margarita

„Tai yra šalčiausiai karščiausias metų albumas“, – apie pačiame žiemos vidury pasirodžiusią kasetę pasakoja Parranda Polar balsas, armonika ir siela Adomas Koreniukas. Mucho Frio – pirmieji grupės įrašai, išleisti ne tik skaitmeniniu, bet ir atgimstančiu kasetės formatu.

Mucho Frio, arba lietuviškai – „labai šalta“ gimė šį rudenį, vaikinams trims dienoms nusileidus į vėsų rūsį. Analoginiu būdu, įrašams sunaudoję 9 kasetes, muzikantai Pietų Amerikos džiungles apgyvendino šešiose savo kūrybos dainose.

Parranda_Polar_-_Mucho_Frio_MCPirmąjį albumą kartu su (nepri)klausoma muzikos agentūra Tilto namai grupė išleido baltoje riboto tiražo kasetėje. Skaitmeninio formato mėgėjai kasetės
viduje ras specialų parsisiuntimo kodą, o skaitmeninėse Spotify bei Deezer platformose Mucho Frio atsiras iškart po albumo pristatymo koncerto sausio 26 dieną, ketvirtadienį.

Pietietiško ansamblio nariai prisipažįsta, jog visų savo sukurtų dainų į įrašus nesudėjo. „Turėsim kūrinių, kurie net nespėjo nusileisti į kasetę. Vieną įrašų metu tik gimdėme, kitą dėti pabijojom, bet dabar ji mums labai patinka, ją būtinai pagrosim gyvai.“

Prieš tris žiemas pradėję koncertuoti su tradicine Pietų Amerikos šokių muzikos programa, šiandien Parranda Polar sėkmingai groja lietuviškam klimatui subalansuotą, tačiau nei kiek ne šaltesnę savo kūrybos kumbiją.

Per tą laiką muzikantai suspėjo pakoncertuoti keisčiausiose vietose – nuo Panevėžio moterų pataisos namų iki elektroninės muzikos festivalių. Tačiau Paviljone šokiai pagal kumbijos ritmus vyks pirmą kartą.

Šiaurietiškai karštas vakarėlis nesibaigs Parranda Polar koncertu. Atlikėjai džiaugiasi, jog vakaro atmosferą po koncerto kaitinti sutiko bičiulis muzikantas, radijo stoties Neringa FM laidų vedėjas ir pasaulio muzikos žinovas Marius Stavaris.

Trumpam pamiršti įsibėgėjusią žiemą, pasikrauti tropinių vitaminų, pasišildyti prie gyvų Kumbijos muzikos aidų ir iš muzikantų rankų įsigyti baltąją Mucho Frio kasetę Adomas Koreniukas (balsas ir armonika), Vytautas Puidokas (bosinė gitara) ir Jonas Narbutas (perkusija) vilniečius kviečia šį ketvirtadienį, nuo 20 valandos, muzikiniame klube Paviljonas.

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published.