Reivo istorijos vadovėlių vertus Berlyno klubus Berghain ir Panorama Bar vienijantis leiblas Ostgut Ton pavasarį patikėjo įgarsinti švelniausiam mažosios sesutės vietininkui Prosumer.

Apvalainis barzdyla, asmeniniuose grojaraščiuose besitrinantis ne pirmus metus – tikras house smaližius. Prieš porą metų kartu su Muratu Tepeli išleidęs subtilų debiutinį albumą Serenity, Achimas Brandenburgas kryptingai puoselėja Čikagos ir Detroito skambesį iki šių dienų – kalbama, kad jo setų metu Panorama Bar lankytojai šokių aikštelėje bučiuojasi labiausiai.

Miksą pradeda Steffi – viena iš Ostgut Ton patronų kviečia nardyti liūdesyje. Gabalas prasmingas, savo nuotaika man kažkodėl primena Sky & Sand. Kas žino, gal tikrai tuoj turėsim naują Kalkbrennerį, tik su papais? Paklausykit patys ekskliuzyvo.

[audio:https://www.suru.lt/srwrd/wp-content/audio/Steffi_-_Sadness.mp3]Steffi „Sadness“

Po tokio sentimentalaus intro Prosumer nieko nelaukia ir iš patogaus fotelio sviedžia tiesiai į antresolę Am Wriezener Bahnhof. Gal kiek ir per griežtai, nes noro bučiuotis visai nėra. Apskritai derėtų perspėti interesantus – kompiliacijos techniniai parametrai toli gražu nėra tvarkingi it kokio Saab automobilio. Miksas skirtas taškytis, todėl perėjimai čia trumpi ir kampuoti – pats mikso autorius prisipažino, kad įrašė jį vos antru bandymu.

Su intensyviu tempu susitaikau tik praėjus maždaug dvidešimt minučių. Iš kitos pusės, ta pirmoji banga atslūgsta savaime – Romanthony jau šiek tiek atleidžia ir apsidairyti leidžia. Žinoma, kaip ir pridera diskotekoje, atsipūsti galima tik trumpam – mikso kreivė staigiai kyla aukštyn. Kita atokvėpio akimirka – garažas, kur šokančių sąnariai patepami alyva. Turbūt tam, kad piruetus būtų galima raityti įmantriau.

[audio:https://www.suru.lt/srwrd/wp-content/audio/JT_Melody_pres_Tina_Renee_-_Prove_It.mp3]J.T. Melody presents Tina Reneé „Prove It (Instrumental)“

O vėliau…Vėliau skerdykla. Let The Beat Control Your Body – šaukia garsiakalbiai! Įvairių matmenų ir formų house pjausto ausis, kojas bei papilvę. Jokio pasigailėjimo – tiesiog labai smarkus ir kompromisų nepasantis cunamis, lengvai nunešantis stogą.

Kai kam toks house gali pasirodyti per sprangus – sutinku, nes čia yra dešros. Visgi, į jį reiktų žiūrėti per diskotekinę prizmę ir įvertinti kaip tai skambėtų prie kelių ar keliolikos kilovatų. O jei trumpai, tai mikso nuotaiką puikiai iliuostruoja čia skambantis dar visiškai jauniklio Roberto Owenso balsas – plėšrus, trykštantis entuziasmu bei paskendęs euforijoje. Panašiai skamba visa trečioji Panorama Bar sakmė.

Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *