Ilja_Zonteeque

Iljos išsilavinimas ir profesija – architektas. Tačiau jis nėra pasirinktos profesijos fanatikas, ji jam neteikia tiek pilnatvės ir dvasinio peno kiek muzika. Kiek save pamena – visuomet domėjosi muzika, atlikėjais. Dar būdamas mažas klausydavo tėvo sukauptą italų, vokiečių, rusų plokštelių kolekciją. Taip pat dar prisimena juostinius magus (tokie aparatai, kuriais iki šiol groja DJ Saga).

Ilja_Zonteeque_miniPaauglystėje Ilja perbrido visą eurobeat kultūrą. Šiandien mano, kad „turbūt reikėjo perklausyti nemažai šūdo, kad sąmonė imtų sakyti, jog tai ne man“. Ilja yra dėkingas likimui, kad suvedė jį su žmonėmis parodžiusiai visai kitokią muzikos pusę.

„Pažintis su drum’n’bass įvyko kokiais 95-ais… Goldie, Doc Scott, Omni Trio, DJ Hype, Dillinja, Krust, Lemon D“, – ir daugėlis kitų buvo tuometiniais dabartinio architekto dievukais.

Ilja pabrėžia, kad: „Daugelis to meto dnb atlikėjų kūrė kokybišką muziką, jokių clownstepų-chujepų nebuvo. Muzika buvo svarbiausia, ne babkės … Deja nutinka taip, kad kai kurie labai talentingi šios muzikos atstovai pasuka pinigų kalimo keliu… Nu ir tegu eina jie…“.

Per ilgą laiko tarpą Zonteeque (toks Iljos slapyvardis) atsisijojo, koks dnb jam labiau prie širdies. Nes, pasirodo, šis muzikinis stilius gali būti labai įvairiapusis, turintis daug atspalvių ir tonų, nėra tik juoda ir balta. „Dar yra ir pilkų atspalvių, kaip minimum 50“ – sako mūsų herojus.

Specialiai Pageidavimų koncerto rubrikai Ilja parinko miksą iš tokių plokštelių, kurių per vakarėlius negroja. Šitaip jis norėjo parodyti lyriškąjį ir gilų dnb veidą.

Siųskite mums savo širdies muziką, tapkite Pageidavimų koncerto herojumi ir pelnykite tarptautinę šlovę.

 
Bangos Sūru Šviežia

2 Replies to “Pageidavimų koncertas #15: Ilja stato”

Leave a Comment

Your email address will not be published.