wilde_escada_2

Naujienos apie  Olivios Wilde ir „Escados“ draugystę sklinda jau keletą mėnesių. Keistoka matyti visu pajėgumu sukamą reklaminę kompaniją, kai pagalvoji apie šio vokiečių mados magnato paskelbtą bankrotą. Šalin tamsias mintis, kai mūsų dėmesio reikalauja 25-erių metų amerikiečių aktorė, mums labiausiai pažįstama iš didžiulio populiarumo sulaukusio serialo „Hausas“ („House M.D.“).


Bendradarbiavimas su „Escada“ prasidėjo ten, kur reikėjo pademonstruoti aktorės talentą. Juokauju, talento tokiai nesudėtingai rolei video reklamoje tikrai neprireikė, tačiau rezultatas stiklines daužyti priverstų ir realiame gyvenime.


Kompanijos tęsinį matome titulinėje nuotraukoje, o kelionės į Ispaniją metu teko pristatinėti kvepalus žiniasklaidai bei gausiai šypsotis susirinkusiems fotografams.

wilde_escada_1

Uostant “Desire me”, pirmiausia juntami juodojo šokolado ir kavos aromatai, pro kuriuos iškart prasiskverbia augalų ir vaisių kvapų tonai. Tačiau žiūriu jau kokį 5 kartą į Olivios akis video klipuke ir galvoju, kam tai rūpi?..


Beje, visai neseniai O. Wilde galėjome pamatyti kino teatruose, tačiau Lietuvoje komedija „Pirmieji metai. Pasitikime protėvius!“ („Year One“), kuriame aktorė įkūnijo princesę Inanną, didelio populiarumo nesusilaukė.

wilde_year_one

Ašaros Kinas

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *