Menų fabriko Loftas sezono atidarymas dar niekad nebuvo toks didelis ir daug žadantis. Rugpjūčio 30 d., po vasaros atostogų, Loftas atvers duris skambant bene vienam įdomiausių ir šiuo metu populiariausių elektroninės muzikos kūrėjų – Nicolas Jaar.

„Net du metus į Lietuvą bandžiau prisikviesti šiuo metu vis dar milžiniška populiarumo banga skriejantį Nicolas Jaar. Jo kaina nuo to laiko turbūt išaugo kokius 7 kartus“ – po derybų su atlikėjo vadybininku pasakoja menų fabriko muzikinės programos vadovas Viktoras Vee Diawara.

Kai V. Diawara pradėjo derybas su šiuo atlikėju, jam buvo vos 20 metų. Niujorke gimęs, Čilėje augęs ir kažkur tarp dviejų kontinentų atradęs savo pašaukimą kurti muziką, Nicolas pagaliau ir Lietuvoje pademonstruos kur link juda visame pasaulyje įvertinta šiuolaikinė elektronika.

„Daugeliui kokybiškos ir išieškotos muzikos gerbėjam šio kūrėjo turbūt net nereikia pristatyti“, – savo pasirinkimu atidaryti naują Lofto sezoną su Nicolas Jaar neabejoja Vee.

Į Lietuvą N. Jaar atvyksta kartu su grupe – gitaristu ir saksofonininku. Šiuo metu Nicolas be sustojimo keliauja aplink pasaulį koncertuodamas. Pasak jo, jis kol kas nenori sustoti ir nori būti kuo labiau užimtas, aklai nesimaudo šlovės spinduliuose ir trokšta dirbti bei savo muziką sugroti kuo daugiau žmonių, pamatyti jų reakcijas, įvertinti savo silpnąsias vietas ir galiausiai pradėti kurti kitą įrašą.

Be to, naujo Lofto sezono atidarymas bus ir Vilnius Music Week 2012 oficialus startas. Bilietai į vieną didžiausių menų fabriko renginių – nuo pirmadienio, rugpjūčio 13 d. Tiketoje.

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *