Conforce_-_North_To_South_Part_1

Sentimentų šiam olandui net nebandysiu slėpti. Ir net nesvarbu, kad jis nemoka žaisti futbolo. 
Dar nespėjo ataušti įspūdžiai po nuostabaus jo pernykščio jėgagrojo Presentism, o Conforce atakuoja vėl.

Panaši situacija buvo, kai po puikaus Kinetic Image albumo pasirodė nemažiau puikus Depth Over Distance EP. Bet yra vienas skirtumas. Depth Over Distance skambėjo kaip loginė Kinetic Image albumo tąsa. Tuo tarpu naujasis North To South – Part 1 EP neseka Presentism pėdomis. Tai visiškai naujos 27 minutės Conforce muzikos, nepanašios į buvusio albumo leftover’ius.

Du numeriai naujoje plokštelėje (Dark Days ir Betray The Opponent) yra labiau bangeriai, tinkantys klubo aplinkai. Abu jie yra pirmi skirtingose vinilo pusėse. Tuo tarpu Synchronized ir Eclipse yra ramesni ir labiau plaukiantys (kas neretai būdinga Conforce). Visi keturi – gilūs, erdvūs, šilti ir tuo pačiu metu šalti. Trumpiau, achujubiliatiškai, kaip visuomet. Garso architektas ir filosofas negadina markės.

EP ištraukų galima pasiklausyti čia.

Kitas geras dalykas susijęs su nauju Conforce (net nepasiklausius muzikos) – viršelis. Pagaliau, po ilgos serijos baltų artworkų, jis juodas! Dar skaniau yra tai, kad jis tęsia ankstesnių leidinių viršelių koncepciją.

Nemažiau džiuginantis dalykas – prierašas Part 1. Tai suteikia vilties, kad bus ir sekančių dalių. Ir ne gėda, kaip The Best of Depeche Mode Volume 1 atveju.

Ir negaliu neatsistebėti Boriso produktyvumu. Pvz. pernai lapkritį buvo išleistas kito jo projekto Silent Harbour albumas Hinterland (jam irgi galioja apibūdinimas puikus), spalį – Hexagon projekto Hidden Territories EP, du Vernon Felicity ir vienas Versalife projektų EP. Visa tai – 2015-ais metais.

Beje, šiuo metu Delsin parduotuvėje galima nusipirkti Kinetic Image ir perleistą Machine Conspiracy albumus (CD pavidalu) po 5€ už kiekvieną. Pigiau pietų.

Conforce_-_North_To_South_full

May Conforce be with you.

Bangos Šviežia

One reply to “Nesustabdomas Conforce”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *