VA_Passages_by_Nova

Nova, arba Massimo Teranova, surinko naujus Ultimae Records atlikėjų kūrinius, sudėjo į kompaktą ir mįslingai pavadino – Passages. Prieš mėnesį išleistas naujausias kompaktas prancūzų ambient įrašų studijos naujienų, kaip ir įprasta, neatnešė. Tik dar labiau nugrimzdo į ramybės pasaulį.

Kiekviena kompiliacija iš šios studijos atspindi panašų stilių – atmospheric/downtempo/ambient mišinį, tačiau išsiskiria tik tonacija, ar bendriniu apvalkalu, kuriame ji nešiojama. Tarkim, Greenosophy – turėjo įprastinį psychill‘o skambesį, be jokių sureikšmintai mąslių kompozicijų. Ambrosia – buvo išskiritinai prodiuserių iš Graikijos darbai, vienyjantys briaunuotų ritmų melodijas. Passages – yra mąslumo sąjungininkas, kuriame man išskirtiniausias pasirodė Cell remiksuotas Connect.Ohm kūrinys 9980. Kiti kūriniai – sudėtingai tekstūriniai, pernelyg slogūs, tačiau nepateikiantys išliekamosios vertės. Šioje selekcijoje nustebino kūrinys iš Zinovia, kuri Tympanik Audio išleido pernai labai įdomų ambient albumą The Gift Of Affliction. Jis Passages paskutinis – skirtingai nei įprastai uždarantis valandos relaksacijos seansą.

Šios kompiliacijos silpnumas – paviršutinybės žiotyse išlendantis sudėtingumas, neleidžiantis kompakto padėti į tikslią lentynos dalį. Tai tamsesniojo ambient klausytojo albumas.

VA Passages_framed_by_Nova

Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published.