Vos už keleto dienų Vilniaus lankytinų klubinėjimo taškų žemėlapis pasipildys dar viena strategine naktinių šokių ir pokalbių šalia baro vieta. Šį penktadienį, kovo 18 dieną duris oficialiai atveria ir muziką dar oficialiau pagarsina Gorkio klubas.

Pilies gatvėje jau nuo vasaros veikiantis, lankytojų stilingos nostalgijos ambasada pakrikštytas Gorkio baras klubinėtojams-gurmanams pristato naują erdvę. Skliautuoti Gorkio rūsiai, nutapyti psichodeliniais raštais, nuo šio penktadienio oficialiai tampa naktiniu klubu. Jau kurį laiką siautulingais vakarėliais: nuo besivyniojančio disco iki sproginėjančio čigoniško rokenrolo, sienų tvirtumą ir šokėjų ištvermę tikrinęs Gorkis sako „Ponios ir ponai, metas šokti“ ir kviečia į klubo atidarymo diskoteką.

Pirmąją oficialią klubinę naktį Gorkyje paminės didžiulis būrys naująjį šokių rūsį jau pamilusių lietuvaičių didžėjų, o atidarymo kaspiną kirps Swayzak žirklės.

Elektroninio dueto Swayzak Lietuvoje jau seniai nebereikia pristatinėti. Jie negyvai „nuklausyti“ tiek jau pagyvenusių, tiek dar tebestraksinčių jaunųjų reiverių fonotekose. Jie kuria jau beveik porą dekadų, jų dainos skambėjo visur – miksuose, albumuose, rinkiniuose, filmuose, reklamose. Ir netrukus Swayzak dar kartą aplankys Vilnių ir parodys iš kur elektroninės muzikos mados dygsta.


Nebe pirmą, ir net nebe trečią kartą Vilnių šokdinsiantis Swayzak „vykdančioji ranka“ David Brown, arba tiesiog Brun yra keliaujantysis ir už pulto šokantysis dueto narys. Su kolega James Taylor jiedu darbuojasi tik įrašų studijoje. „Vilniuje grojau tris kartus ir drąsiai sakau – vienas už kitą labiau „išnešusiuose“ vakarėliuose“, -pasakoja David’as. „Šį kartą lysiu į naują rūsį, kuriam ruošiu deep house ir dark techno/dub setą su italo disco ir gal net tos susuktos 80-ųjų elektronikos prieskoniu“, – būsimo grojaraščio detalėmis dalijosi legendinis diskotekininkas.

Didįjį atidarymo penktadienį visą Gorkį – nuo baro iki rūsio, užpildys grojėjai ir diskasukiai. Pirmame aukšte klubines krikšto melodijas paeiliui vynios St.Stereo (Love in Slow Motion), Synthsoulsizer (Cosmovast), Mix Subo direktorius Loranas Vaitkus, Intakz, amžinas rokeris Kym Wild ir Endis VSG. Minus-pirmame aukšte intro ir outro darys Gorkio rezidentai Killl My Disco ir Billy Kristal, Benua ir Andrius Alien iš Happyendless, Nostra ir Mantas T (Partizanai), Pupa (Backdoors) ir Eddie (Studio Plus), o pagrindinę natą suks Swayzak. Vaizdu rūpinsis No Signal Vjs.

Tad susiruoškite, jaunieji ir senieji reiveriai, krikštynų šampano užteks visiems. Gorkio klubas, Pilies g – 34, jūsų laukia nuo 22 val. ir už 15 Lt. Nesipuoškite, verčiau visi kartu nusišokime.

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *