Vartant akis po šviežiausius šiuolaikinius menininkus, o gal turėčiau sakyti kompiuterinės grafikos vunderkindus, užtikau įdomios Michael Kutsche kūrybos kūrią galima išvysti ir neperseniausiai pasirodžiusiame filme „Alisa stebuklų šalyje“ ir dar už kalnų laukiančiame „John Carter of Mars“. Tikrai neįprasta, bei stipriai šokiruojanti personažų įvairovė traukia žvilgsnį vis artyn.

Michael Kutsche kuriantis ir gyvenantis Los Angele, per savo kol kas trumpą karjerą, susižėrė nemažą kolkeciją įvairiausių apdovanojimų 3D srityje. Išbandęs režisūrą visgi pasiliko prie pagrindinio pomėgio – kūrybos.  Verta paminėti, jog jo darbai puošė reklamos kampanijas tokių pasaulio galiūnų kaip: Sony, Imageworks, Dreamworks, SEGA, BMW.


Žinoma svarbiausia ne kas, kaip ir už kiek, o patys darbai, kurie kalba patys už save, kartais prajuokindami ir neretai kelentys šiurpulius. Darbai su siela, nes žvelgiant į didžiają dalį jo darbu, tenka nustebti jų įtaigos, jie tartum gyvi ir turi savyje kaško nepaaiškinamai traukiančio. Nesistenkime kaško įžiūrėti, tiesiog atsipalaiduokime ir priimkime tai kaip paprasčiausia natūralumo forma ir tuomet kūrinys atsivers jums.


Michael Kutsche  stebuklai skanesni su:

[nggallery id=119]

Ašaros Dizainas

2 Replies to “Michael Kutsche stebuklai”

Leave a Comment

Your email address will not be published.