Luciano buria valkatinius reiverius

2012-02-02        


Yra trys dalykai, dėl kurių gerbiu Čilę – tai nebrangus, bet kokybiškas vynas, Barselonoje žaidžiantis Alexis Sanchezas ir du didžėjai. Jei vienas apkalbėtas bei nubučiuotas šimtąkart, tai antrasis, mano nuomone, kiek nepelnytai nustumtas į pavėsį – kiekvienam betmenui lemta turėti savo robiną.

Nors gal toks palyginimas iš principo nėra teisingas – kaip ir Ricardo Villalobos, Luciano priklauso tam pačiam klubinės aukštuomenės luomui. Kad jis dar toli gražu ne jos užriby, Cadenza bosas įrodo pristatydamas kompiliaciją Vagabundos, dedikuotą to paties pavadinimo asmeninei renginių serijai, kuri vasaros laiku reguliariai kelia seismines bangas Ibizos saloje.

Tracklistas masina – Nicolas Jaar, Tricksi, James Blake, Maya Jane Coles, Matthew Dear. Išleisk tokį penketą į diskoteką ir visi liks be batų, ne tik be galvų. O kur dar tokie atsarginiai kaip vagos niekada negadinantys senukai Whirpool Productions ar Moritz Von Oswald!

Skamba irgi gerai – lučianiškos intencijos girdimos nuo pirmųjų akordų, puikiai pažįstamas lotyniškas cak cak muša per kepenis. Selektoriaus širdis, tiesa, atrodo kiek suminkštėjusi, nes plaka labiau deep house ritmu.

Luciano – VAGABUNDOS – CAL009 – Sample1 by Cadenza Music

Kaip ir priklauso savo amato meistrui, Luciano nevengia siūti vieno lopo ant kito – kruopščiai atrinkti medžiagos gabalai puikiai limpa kartu, dėl to miksas įgauna naujų spalvų ir atspalvių, seni semplai skamba kitaip, o man norisi šokti va taip.

O jei ir valkatiniai reiveriai Ibizoje šoka taip, tuomet aš iš naujo noriu ten. Kad saulę palydėti, pasitikti ir vėl palydėti kartu su jais.

Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published.