Lord_RAJA_-_A_Constant_Moth

Chester Raj Anand – indas (sprendžiant iš vardo ir išvaizdos), gyvenantis Red Hook miestelyje netoli Niujorko. Muziką atrado būdamas šešerių, kuomet vyresnis brolis jam parodė ACID ir Fruity Loops programinę įrangą.

Miestelio populiacija – 11319 žmonių (2010 metų surašymo duomenimis), tad „jei nesi talentingas sporto srity – daugiau ten nėr ką veikt“. Todėl Česteris ištisas dienas leisdavo rūsy kurdamas muziką.

Chester_Raj_Anand

Dabar jam 22-ji. Lūžio metais vaikinui tapo 2011-ieji. Tada jis (pasivadinęs Infinityrock) išleido debiutinę bytsų plokštelę Asthmatic Kitty leible. Kiek vėliau, tais pačiais metais, pasirodė dar trys (!) jo albumai jau po RAJA slapyvardžiu. Neilgai trūkus jį pastebėjo Ghostly International agentai ir štai jis čia.

Pernai tik skaitmena išleistas Rubies EP, matyt, atlaikė testą, tad šiemet jau turim pilno metro ne tik kompaktą bet ir vinilą A Constant Moth.

Lord_RAJA_-_A_Constant_Moth_promo

Jei reikėtų papasakoti draugui „apie ką tas Lord RAJA albumas?“ – sakyčiau: „įsivaizduok: indas, gyvena Niujorke, nuo 6-ų maigo knopkes, turi muzikinį išsilavinimą, bet pakankamai izoliuotas, kad būtų unikalus. Užaugo „ant“ Aphex Twino ir senelio senovinių indiškų plokštelių. Dar pridėk susidomėjimą Princu, r&b ir, aišku, east coast įtaką. Tai gali įsivaizduoti, kokią idm/hip-hop samplaiką gausi…“.
Draugas, aišku, atsakytų „ne“!

Ir tuomet aš jam paleisčiau Van Go.

Tai vienintelis albume gabalas su vokalais. Tai įsivaizduokit, jei net man, nesuprantančiam hip-hop’o, jis yra stipriausias albume, tai kaip džiaugsis vaikai važinėję į Satta…?

Visas albumas (12 gabalų, 35 min) yra keistas ir labai savotiškas miksas šiuolaikinių bytsų. Man labiausiai patinka numeriai, kuriuose Chesteris pakrypsta į idm pusę (Gottfried Semper, De Lia Lu Lu), bet jų čia mažuma.

Patiks tiems, kas mėgsta visokius Flying Lotus, FKA twigs ir kitus swag pavadinimus.

Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *