ltturk

Alaus pardavimų kreivė šiandien šoktelės į viršų. Lietuvoje varžybas žiūrėsime per TV3. Skaitytojams iš užsienio teks tenkintis web transliacija. Kol kas nėra pateikiama jokių tikslių nuorodų (jos atsiras likus kelioms valandoms iki varžybų pradžios), tačiau spėju, kad arba myp2p.eu arba Livetv.ru mus išgelbės. Kol turite laisvo laiko, pasivartykit, pasinagrinėkit minėtus puslapius, o prieš rungtynių pradžią pasistengsiu pateikti tikslias nuorodas į reikalingas programas bei transliacijas.

PAPILDYTA

Tiek Livetv.ru, tiek myp2p.eu nuvylė – veikiančių nuorodų nėra. Tačiau pavyko atkasti lietuviukus, kurie transliuoja daugumą lietuviškų programų, tame tarpe ir TV3. Savas Tv jums reikės užsiregistruoti, patvirtinimo laiškas bus nusiųstas į pašto dėžutę. Po registracijos patvirtinimo, meniu keliaukite į TELEVIZIJA>Tv3. Pakentėkite keletą sekundžių kol bus rodoma reklama, o tada mėgaukitės krepšiniu.

p.s.

Jei kas iš mūsų skaitytojų turi veikiančias TV3 sopcast, tvu ar kitas web transliacijų nuorodas, nepasididžiuokite ir parašykite komentarą.


404

5 Replies to “Lietuva – Turkija. Krepšinio transliacijos internetu (Atnaujinta)”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *