somov_jazzu_at_MNK

Pirmasis Updated albumą pristatantys koncertas tapo anšlagu. Vasaros terasoje susirinko apie 800 pageidaujančių išgirsti naujus Leono ir Justės kūrinius. Duetui scenoje, kaip įprasta, talkino broliai Aleksos.

Apie 70 minučių vėluojanti pradžia, gal būt, viršijo mandagumo normas, tačiau publika smarkiai nepyko (o ir Mokytojų namų kiemelio baras pasidarė didesnę apyvartą). Gausiais plojimais palydėta scenoje pasirodžiusi ketveriukė pradėjo nuo Poem to myself. Vos atlikus dainą – dingo garsas. Pauzę solo būgnų partija užėmė Marijus ir jau po akimirkos, pašalinus techninius nesklandumus, pasirodymas buvo tęsiamas kūriniu Free. Po jo žalia varpelio formos suknia pasipuošusi Jazzu pasisveikino su publika ir paskelbė, kad šįvakar be naujų skambės ir senos dainos, „nes o kaip gi be jų?“. Čia pat žodžiai tapo kūnu – Paruodu savo muziką užgrūvino vaibu.

You’re my life krito į ausis, kaip ir visa skambėjusi programa, tuo, kad buvo smarkiai instrumentalizuota (pritaikyta gyvam pasirodymui) ir pakankamai smarkiai skyrėsi nuo studijinės versijos. Dar labiau šį skirtumą pabrėžė Crosses – nuskambėję plėšriai kaip kokie Massive Attack. Tuo tarpu persirengti pabėgusią Justę scenoje kompensavo pučiamojo džiazo pavaręs Aurimas. Tik iš naujo prisijungusios Jazzu balso pavyko suprasti, kad vyrukai improvizuoja drugelių tema.

Audros kiek nuslūgo skambant Without you, o akustiškai atlikta mergaičių favoritė Song about love visiškai nunešė į anplagdą. Trip-hopinė Muzika tu vėl sugražino elektronikos dvelksmą.

Bjorkiška Butterflies 2 buvo atlikta tam, kad nei viena albumo daina neliktų nuskriausta (surotos visos 8 neskaičiuojant remixų), o gal ir tam, kad žinotume jog pastaroji ir Butterfly yra skirtingos dainos. Tiesa?

Toliau – mano laukiamiausia naujo albumo favoritė Journey. Turiu pripažinti, kad gyvai, ko gero, vienintelė nuskambėjusi prasčiausiai. Jei kituose kūriniuose gyvi būgnai sustiprindavo kūrinio stuburą, o bosas priduodavo masės – tai šičia abu gyvi elementai užgožė tuos bjudiful smuikus girdimus studijinėje versijoje. Gaila…

Seni smogikai Mano, Who R U? ir… mano dar negirdėtos improvizacijos bitch-voodoo tema. Tad nesugrota liko tik „vyrų svajonė“ Tik pasilik. Ji išnėrė visai netikėtai.

Sužavėta publika išreikalavo dar vieno priedainio pakartojimo.

Tikiu, kad Geri Filmai parengė kokybiškus vaizdus, bet projektuojami ant MNK burės jie atrodė neefektyviai, kiek Delfis berašytų apie galingus projektorius. Manau, įprastas ekranas muzikantams už nugarų būtų kur kas labiau tinkamas. Tikiuosi tai pasiteisins būsimuose pasirodymuose. Po Vilniaus muzikantų laukia Šiauliai, Druskininkai, Klaipėda, Vokietija ir… Meksika?!


Grojaraštis:

01. Poem to myself
02. Free
03. Parduodu savo muziką
04. Youre my life
05. Crosses
06. Mesmerizme me
07. Butterfly
08. Without You
09. Song about love
10. Muzika tu
11. Butterflies 2
12. Journey
13. Mano
14. Who R U
15. Revolution
16. Tik pasilik


Performansas: 9/10
Garsas: 7/10
Šviesa: 6/10
Trukmė: 8/10
Kaina: 30lt
Alus: 6,50-8lt.
Gražių merginų: daug


Bendras: 8/10


Bangos Koncertai Sūru

Leave a Comment

Your email address will not be published.