Legendary_Pink_Dots_Vilnius

Jau tris dešimtmečius gyvuojantys The Legendary Pink Dots 2009 m. lapkričio 7 d., šeštadienį, Vilniuje surengs solinį koncertą ir pristatys naujausią albumą Plutonium Blonde.


Grupės muzika vystėsi, tačiau išlaikė itin savitą, tik jai būdingą skambesį, jungiantį psychodeliką, ambient, electronic, industrial, psych folk, synth-pop ir goth rock stilistiką su ryškiu avangardizmo polinkiu. Sunkiai apibūdinamas garso srautas perkelia klausytojus į magišką erdvę, kur juos lydi kerinčiai keistas balsas ir emocingos šiuolaikinės pasakos su religiniais, fantastiniais, gamtos vaizdiniais. Ypatingas Edward Ka-Spel vokalas ir poezija LPD kolektyvui pelnė palyginimus su Pink Floyd ir Syd Barett, o grupės muzika įtakojo visą eilę skirtingų kolektyvų – nuo Dresden Dolls iki Chemical Brothers. Dėl pilnesnio garsynų žvaigždėlapio beliktų pridėti suru.lt mėgiamus Skinny Puppy ir Coil


Per 30 metų Legendary Pink Dots išleido per keturiasdešimt ilgagrojų, gausybę kitų įrašų, bei solinių projektų. Grupės kūrybos šaltinis atrodo neišsenkantis, kasmet klausytojams pateikiant po kelis naujus leidinius. Tačiau pernmai metų rudenį išleistas albumas Plutonium Blonde pačių muzikantų vertinamas kaip ypatingas biografijos skirsnis, o leidėjai nesikuklina jo vadinti komerciškai sėkmingiausiu grupės darbu. Šia proga autoriai Lietuvos publikai žada dar vieną nepakartojamą, mistiškų ir groteskiškų išgyvenimų kupiną garso spektaklį.


Koncertas vyks atnaujintoje mažojoje klubo Mulen ružas salėje (V.M.Putino 5). Kol renginio dalyviai būriuosis prie muzikos įrašų ir baro, vakaro atmosferą kurstys realybės ribas peržengiančios muzikos propaguotojai DJ Plix ir DJ Prieblanda. Klubo durys atveriamos 19.30 val., koncerto pradžia – 21.00 val. Kaina – 30 Lt (bilietai prie įėjimo). Renginį pristato alternatyvios muzikos leidykla Dangus.


Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *