Ilgą laiką klausiau šio įrašo fragmentiškai. Atsitiktiniais prisėdimais. Kol galiausiai supratau, kad jis vis tik kažką savyje turi. Ir ne vien dėl to, kad anksčiau mėgdavau pamišėlį Squarepusher ir dar labiau išprotėjusį Aphex Twin


Nathan Jonson aka Hrdvsion jau kelis metus bando lipdyti garsus realizuodamas savo hard vizijas. Dažniausia tokius glitch/electro/house/breakbeat Frankenšteinus išleidžia Nathano brolis Mathew nuosavame leible Wagon Repair 12’’ vinilų pavidalu. Bet nereikia skubėti su sąmokslo teorijomis, įtarimais besinaudojant tarnybine padėtim ir viešųjų bei asmeninių interesų painiojimu.


Šių metų pradžioje skaitmeniniu formatu pasirodė Right In EP. Čia pavyzdys to, kokį abstraktų eksperimentinį shit gamina Hrdvision.


O vat naujame albume yra tikrai įdomių gabalų.

Mano dėmesį atkreipė numeris 7.


[audio:https://www.suru.lt/srwrd/wp-content/audio/Hrdvsion_-_Closed_Eyes.mp3]

Hrdvision „Closed Eyes“


Kažkodėl šis albumas man primena tokio vieno prancūzo darbelį.


Ir ne vien dėl viršelio. Where did you just go? neša į Unreasonable Behaviour savo kitoniškumu ir nestandartiniais „ėjimais“. O Laurent Garnier mes ruošiamės važiuoti pasiklausyti į Audioriver. Kaip jūs?


Grįžtant prie albumo, Nathanas jį įrašinėjo pernai vos atsikraustęs į Berlyną. Tuo metu svetimame mieste nusprendęs atsidaryti kompiuterį Hrdvsion kūrėjas surado senų gabalų, kuriuos tiesiog reikėjo pabaigti. Šį procesą juokais pats atlikėjas vadina bendradarbiavimu tarp senojo ir naujojo „aš“.


„Kodėl toks albumo pavadinimas?“, – paklausite.

Where did you just go? is something my girlfriend often says to me when she’s talking to me and I kind of drift off. I’ll be talking to her then just stop all of a sudden. I think the title reflects me and my music well; there’s this idea of going in one direction then suddenly pausing to dream about a completely different place…“, – labai paprastai jums atsakys Nathanas.


Manau daugelis mūsų ten kartkartėmis pabėgame.


[audio:https://www.suru.lt/srwrd/wp-content/audio/Hrdvsion_-_Cause_I_Love_You.mp3]

Hrdvision „Cause I Love You

Bangos Šviežia

4 Replies to “Kreivos Hrdvsion vizijos”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *