Jamie Woon be elektronikos

2012-03-25        

Vakar (o tiksliau dar šiandien, nes Lofto scenoje pasirodė 20 minučių po vidurnakčio) koncertavo Jamie Woon su grupe.

Prieš jį „šoninėje“ scenoje gitara pabryndzino (taip pat šiandien pristatęs savo kolaboraciją su Vilnius Temperature) Markas Palubenka.
Vaiperiui dėliojant bytsus Viktoras Diawara susirinkusiems „pari pipal“ paskelbė, kad the one and only  jau pagrindinėje scenoje.

Grupė Jamie & The Woons (© Daina Dubauskaitė) pradėjo iškart stipriai: nuo dviejų mano mėgstamiausių (dėl Burial prodiusavimo? greičiausiai) gabalų albume – Street ir Night Air. Skambėjo maždaug taip pat, kaip prieš 3 mėnesius Hagoje. Scenoje: būgnininkas, bosistas, solo gitara grojantis ir kartais klavišinius pamaigantis bičas + pats Jamie su ritmine gitara. Atrodė susigroję, nors grojo pakankamai santūriai. Vos tik antroje Night Air  dalyje padavė stipriau (turiu omeny užgrojo labiau upbeat) – mergos iškart sucypė entuziastingiau. Dar akivaizdesniu tapo faktas, jog jos čia susirinko patūsint, pašokt… nes nu „o kam tada mes pre-partinom?“.

O toliau Jamie, svolačius, dar mažiau leido šokti. Nes Missing Person – atliko bossanova ritmu, o Gravity – apskritai baltas medliakas, per kurį merginos turėtų kabintis bičams ant kaklų.

Esu įsitikinęs, kad panašiam koncerte turėtų puikiai jaustis ir vyresnio amžiaus klausytojai (kokie Stingo ar Chirs de Burgo gerbėjai). Tačiau tai – nėra minusas. Tiesą sakant, aš ir pats tikėjausi, jog pasirodyme bus kiek daugiau elektronikos (bent jau kaip čia arba čia). Užuot, playbacko arba visiškai nebuvo, arba minimalus. Visa kita – tik gyva muzika (ko gero būtent dėl to ir priminė tradicinius akustinius pop koncertus). Tik man būtų labiau patikę, jei panašus renginys vyktų labiau kamerinėje aplinkoje. Su raudonom užuolaidom, kėdėmis su aksominiais apmušalais ir… (nu čiūju mergos dar norėtų, kad tai vyktų vasario 14).

Vos klavišininkas pradėjo maigyt pirmas Shoulda intro natas – publika vėl sucypė (tipo, „šitą žinome“) tik dar kartą patvirtindama šūkį „duonos ir žaidimų!“.

 
O vat Lady Luck tai gerą porno groove užkūrė.

 

Atlikusi 55 minučių programą grupė atsisveikino su publika.

Jamie dar sugrįžo, kad akustiškai atliktų TMRW ir dar Spirits (dieną prieš tai Lofte besisvečiavusio MC Xander arba Dub FX stiliumi).

Tiesa, nei vienos naujos dainos iš būsimo albumo (skirtingai nei skelbiama) atlikta nebuvo, visas galima rasti vieninteliame JW pilno metro darbe Mirrorwriting.

 

Grojaraštis:
01. Street
02. Night Air
03. Missing Person
04. Gravity
05. Blue Truth
06. Echoes
07. Spiral
08. Shoulda
09. Lady Luck
10. Waterfront

11. TMRW
12. Spirits (Youtube cut)

 

Performansas: 9/10
Garsas: 9/10
Šviesa: 8/10
Trukmė: 7/10
Kaina: nuo 80-100 Lt
Alus: 6 Lt – 0,33 l (Tuborg)
Gražių merginų: tuntai

Bendras: 8/10

 

Foto: Ramūnas Kei

[nggallery id=504]

 

Foto: Andrei Motorichev

[nggallery id=505]

Bangos Koncertai Sūru

Leave a Comment

Your email address will not be published.