Die-Antwoord

Vienadieniai miesto festivaliai nėra dažnas reiškinys vidurvasarį, tačiau norint trumpam pabėgti į netolimąjį užsienį ir pasiklausyti rimtesnių nei mūsuose pasirodančių vardų, ketvirtus metus vykstantis Lenkijos ifestival atrodo kaip gera avantiūra. Ypač žinant, kad line-up’e jie turi labai stiprų kozirį.

ifestival šiemet yra rengiamas per du miestus: rugpjūčio 12 laukia pirmoji naktis Varšuvos Torwar arenoje, jei to nepakaks, bus galima leistis į road tripą link Gdansko, kur rugpjūčio 16 dieną B90 klube įvyks antra festivalio dalis. Įdomu, kad abiems renginiams yra surikiuota visiškai skirtinga programa. Gdansko sąstatui paruošti: vietiniai Lenkijos drum & bass projektai Noisy Beat, Mr. Cannabeatz ir Reza. Vakarui išjudėjus ateis eilė Leipcigo d’n’b pažiboms Neonlight ir kultiniam olandų dubstep trio Black Sun Empire. O renginį galutinai ištaškys vienas geriausių drum & bass DJ ir Ram Records galva Andy C.

Varšuvos renginiui paruoštas kiek kitoks ir šiek tiek spalvingesnis line-up’as. Vakaro metu bus galima paganyti akis į Lenkų youtube žvaigždę ir alt. rap atlikėją Mister D., o prieš renginio headlinerius – prajudinti sąnarius su Londono drum & bass projektais Major Look ir DJ Aphrodite + Junior Red. Renginio kulminacijai palikta spalvingiausia Johanesburgo rap-rave grupė Die Antwoord. Skaitantiems Suru.lt blogą turbūt nereikia papildomai pristatinėti ekscentriško Pietų Afrikos freakų projekto, todėl galima neabejoti, kad siųsim į Varšuvą savo komanda, rašysim apie įspūdžius bei fotografuosim Yolandi užpakalį. Dar renginyje gros Dub Fx.

Daugiau info Fajeboke

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published.