Vilniečius IR būtų galima pavadinti viena produktyviausių roko grupių Lietuvoje – vos ne kasmet jie pasiūlo savo gerbėjams naują darbą. Tik praeitų metų pabaigoje išleidę gyvo garso albumą Minimalistic Live, šį rudenį jie dovanoja klausytojams studijinį albumą konceptualiu pavadinimu Believe (apie jį – netrukus).

Per septynerius grupės gyvavimo metus tai jau ketvirtasis vaikinų albumas ir šįkart pats didžiausias. Albume skambės 15 kūrinių. IR pasirinko neįprastą pavadinimo Believe užrašymo būdą. Anot muzikantų, būtent šis žodis, o tiksliau du žodžiai viename puikiai atspindi albumo nuotaiką ir tarsi siūlas sujungia visas jame esančias dainas. Pasak grupės, šis albumas yra didelis žingsnis grupės evoliucijoje, ne tik muzikos ar tekstų atžvilgiu, bet ir įrašo kokybe: „Albumas skamba tikrai labai gerai! Iš kolegų, kurie girdėjo albumo medžiagą, sulaukėme daug komplimentų ir klausimų kaip pavyko padaryti tokį puikų įrašą“.

Albumo pristatymo koncertų turas, prasideda jau šią savaitę – pirmieji dainas iš naujo albumo koncertuose išgirs suomiai. Spalio 7 – 8 d. grupė pasirodys Helsinkyje ir Turku, o jau spalio 14 d. vyks ir oficialus pristatymas Vilniaus klube Bermudai.

Specialiai šia proga renginio kaina, kaip įvardino vaikinai: „Kiek kas nori/gali/negaili – iš esmės koncertas nemokamas. Kas norės, galės paaukoti grupei pinigų įdėdami į specialią dėžutę – 1 lt, 5 lt, 20 lt – viską sprendžia klausytojai. Visi kas aukos 15 lt ir daugiau gaus dovanų naujausią IR kompaktinę plokštelę!“

Kitų didesnių Lietuvos miestų roko gerbėjai irgi nebus nuskriausti – lapkričio 4 d. vyks koncertas kultūros centre Panevėžio bendruomenių rūmai, o lapkričio 5 d. Džem‘ pube, Kaune, o be to deramasi dėl koncertų kituose miestuose, todėl sekite informaciją.

Koncertų metu gerbėjai galės ne tik išgirsti Believe dainas, bet ir įsigyti naujausią IR darbą, o vėliau jis bus platinamas ir skaitmeniniu pavidalu internetinėje iTunes svetainėje bei www.muzikosvartai.lt.

O laukiant grupės turo, su albumo dainomis, jų kūrimo ir įrašymo studijoje užkulisiais galima susipažinti pasižiūrėjus filmukus „IR TV“ kanale: http://www.irband.lt/irtv.

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *