Ir dar truputis Parazito…

Jūs, ko gero, jau žinote, kad ketvirtadienį jis su grupe gros Kaune.
Tiems, kas dar negirdėjo – informacija žemiau.


Gyvu pasirodymu prieš dvi savaites užkimšęs sostinės klubą „Tamsta“ atlikėjas Golden Parazyth klauso gerbėjų prašymų ir rengia tokią pačią bombą Kaunui. Sausio 28 dienos koncerte klube „UPS“ laukiami ir elektroninės, ir akustinės Golden Parazyth muzikos gerbėjai.


Golden Parazyth kūryba dalijama į elektroninės muzikos vakarėlius ir gyvus pasirodymus su grupe. Ketvirtadienio koncerte Kaune Golden Parazyth žada apjungti šiuos du kraštutinumus, todėl į koncertą kviečia visus: „Po dainą ar kelias bus visiems – tiems, kam labiau patinka pirmas mano albumas Apartment of Steel, kam patinka antras All the Truth About Blue Monkeys. Žodžiu, bus ir elektronikos, ir gyvos muzikos“, – pasakojo atlikėjas. Šiuos pažadus Golden Parazyth vykdyti padės grupė „Monkeys band“: trimitas, gitara ir smuikas.


Praėjusią savaitę tokį eksperimentą – elektroninės ir gyvos muzikos derinį – Golden Parazyth su grupe išbandė Vilniuje. Į sausakimšą klubą netilpo visi norintys į koncertą. O kitą dieną internete pasipylė komentarai ir prašymai iš vienų pirmųjų atlikėjo gerbėjų – kauniečių – tokį pasirodymą surengti ir Kaune – mieste, kur ir prasidėjo Golden Parazyth muzika.


Eksperimentuoja ir jungia skirtingus stilius į vieną Golden Parazyth ne tik koncertuose, bet ir planuodamas naujus įrašus: „Trečias albumas, kurį planuoju šiemet, apjungs viską, ką iki šiol esu daręs ir rodęs“.


Golden Parazyth vs. Monkeys band koncertas sausio 28 dieną, ketvirtadienį, klube „UPS“ (Laisvės al. 30A, Kaunas). Koncerto pradžia 21 val.
Bilieto kaina: 15 Lt, su skrajute 10 Lt.Man irgi keista.
Tai Alinos nebus?

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published.