Geras narkotikų gidas: kanapė ir kaljanas

Kaip žinia, laikas palankus nuslysti…
Matyt todėl sulaukiau laiško iš skaitytojo Benedikto Š. (nors konspiracijos sumetimais, kad nieko neįtartų jo mama, pavadinkim jį Štrimaičiu B.).
Taigi, B. Š. klausia, kas atsitiks, jei kanapę rūkys per kaljaną.

Atsakymas: tai geriau, nei rūkyti paprastą suktinukę. Ypač, jei žolė sumaišyta su tabaku. Kaljaną ir sugalvojo žolės rūkymui, nėra čia ko slėpti. Kanapės dūmas apie 4 kartus karštesnis, nei tabako. Bet nereiktų tikėtis, kad dėl to dings visi efektai sveikatai. Apskritai rūkymas kenkia. Kanapės dūmuose yra didesnės vėžį sukeliančių policiklinių aromatinių angliavandenilių koncentracijos, nei tabako. Be to, kanapistai paprastai įtraukia daugiau, giliau ir laiko dūmus plaučiuose ilgiau, nei cigaretininkai. Nekalbant apie bebrus, kurie apskritai pamiršta išpūsti…

Nors reikia pripažinti, kad žolininkai rūko rečiau, nei tabako gerbėjai.

Primenu: dauguma daktarų, kurie dirba su chroniškais kanapės rūkytojais, sutaria:  rūkant padidėja rizika susirgti plaučių vėžiu.

 

Rūkyti yra:

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Tema: Folkas

9 Komentarai

  • va tavo tai labai siauras mąstymas. Gerą nuorodą numetė ERO-T, o tavoji tai visiškai ne į temą, čia vyrukas ryškiai ne kanapių prisirūkęs.

 1. Labai panasu i klausima,kaip geriau zudytis: sokti nuo tilto,kartis ar listi po traukiniu. Juk zinoma,kad kanape sukelia testosterono gamybos slopinima ir kt. su apvaisinimu susijusius sutrikimus.Todel rukykite kanapes ir tapsite impotentais,o jei turesite vaiku jie bus tikrai navisaverciai,greiciausiai-pusiau ar visiski debilai

 2. Sveiki, mieli kolegos ir juokdariukai. Straipsnis geras, stiprus ir vertas dėmesio. Aš pats prarūkiau žolę 2 metus ir taip ji sukelia priklausomybę, suprastina sveikatą, numetat svorio, akių ratilai mėlyni ir bla bla. Mano atveju staigiai nustojus po ilgalaikio vartojimo turėsit problemų su galva, minčių sutelkimu, daug prakaituosit ir labai nemaloniai, delnai bus drėgni, praprasit apetitą ir nuotaiką. Mano atveju buvo netgi praščiau, prireikė greitosios, nes sutriko širdies ritmas, negalėjau jausti rankų, kojų, nebejaučiau galvos, galvojau mirsiu, na greitoji pasake, kad man panikos priepolis.. 😀 Būna ir šitaip. Skaičiau daug internete apie ir man ne vienam šitaip buvo. Pyksit ant žmonių už nieką kol realizuosit, kad tai šalutinis efektas. Po vienkartinių parūkymų priklausomybės ir atchodų neturėsit, nemyškit piemenys, bet ir nepatariu piknaudžiat. Labiau tinka nei alkoholis? ŠIMTAS BALŲ. Bet ir vartokit kaip alkoholį tada ir tik ne su alkoholiu. Parūkėt per mėnesį kartą, atsižvengėt, atsipalaidavot ir awesome. Pati žolė priklausomybės nei viena nesukėlė ir nesukels. Kas tai verčia priklausomybe tai esat patys JŪS, mieli rūkytojai. Priklausomi tampat nuo to kaip jaučiatės, o ne nuo to ką rūkot. Aš šitaip ilgai tęsiau šitą procesą, nes :
  Pagerėjo apetitas, visas maistas įgavo naują tendenciją mano pasauly.
  Dingo nemiga, nebeturėjau problemų su miegu (o turiu jų nuo vaikystės).
  Žmonės pradėjo darytis sukalbami, o ne tiesiog didelė idiotų gauja. Na bent jau man taip atrodė 😀
  Tapau labai draugiškas ir linksmas.
  Pradėjau daug juokauti ir dariausi efektyvesnis žmonių masėj.
  TAIP TAI PATOBULINO MANO GYVENIMĄ, BET PER 2 METUS PASIEKIAU RIBĄ KAI PINIGAI BUVO SVARBESNIS RODIKLIS GYVENIME, O AŠ TIK SUKAU GALVĄ KAIP NUSIPIRKT DAR GRAMĄ. Kai nustosit ir nerūkysit (bent jau mėnesį ištempkit, nes pirmą savaitę gali kilt minčių nusižudyt, bet jei taip nutiks susisuk tą kaseką, bet nesipurkyt blet čia tau ne žaislas)
  galit būt lygiai tokie pat kaip ir parūkę, tiesiog keisti mąstyseną, jei galėjot kažką padaryt prirūkę tai turit realizuot tą mintį, kad neparūkę jūs turit daugiau grožio savy, negu patys įsivaizdavot. Žolė paturbino mano gyvenimą, bet turbūt prie reguliaraus rūkymo jau niekad negryšiu. Supraskit savo klaidas laiku ir baikit nusišnekėt. Žolė nei vieno nenužudys ir nesugadins pasaulio, žolė nesukelia agresijos ir beprotystės, kuri kyla alkoholio vartojimo metu. Mano manymu nedozuojant reguliariai ir keičiant tai vietoj alko, pasauly padarytų truputį gražesnį 😉

Tavo žodis: