Prieš pusę metų menų fabrike Loftas įsikūrusi Bootie Baltics rezidencija spalio 29 dieną šių vakarėlių seriją pratęs su mash-up karaliumi pramintu Go Home Productions bei Addictive TV – galingu gyvo vaizdų miksavimo užtaisu.


Kada:
Spalio 29 dieną, 22 valandą

Kur:
Švitrigailos g. 29, Naujamiestis, Vilnius

Makaronai:
Mash-up
– tai žaibiškai plintantis muzikinis stilius, kuriamas elektroniškai arba gyvai miksuojant ir sinchronizuojant kelias ar daugiau skirtingų muzikinių stilių instrumentines bei vokalines dainas – čia visada vienu metu skamba ne mažiau nei dvi dainos.


Bootie vakarėliai – legendiniai San Franciske gimę klubiniai performansai, skirti būtent šiai meno krypčiai. Jų metu Nirvana skamba kartu su Jackson 5, o ekrane drauge siaučia Prodigy ir The White Stripes. Rodos nesuderinami stiliai čia tampa neišskiriami, o salėje išvysti panką, šokantį su hipiu, ar metalistą, apsikabinusį klasikos gerbėją – šiuose vakarėliuose labiau kasdienybė nei išimtis.


„Bootie naktys – geriausias mash-up tendencijos atstovas visame pasaulyje, nes vienos dainos vienu metu – negana!”, – sako Viktoras Diawara, prieš pusmetį gavęs oficialų leidimą šiuos vakarėlius organizuoti ir Lietuvoje.


Brito Mark Vidler alter ego Go Home Productions – aršus bootleg mash-up klubinių performansų propaguotojas ir pirmasis atlikėjas, išleidęs mash-up albumą (Mashed, EMI Records), kuriam sutikimus davė visų naudotų kūrinių autoriai.


Mark Vidler oficialių remiksų sąraše – David Bowie, Bob Dylan, The Doors, Blondie, The Sex Pistols, Alicia Keys, Kasabian kūriniai. Bene žymiausias GHP remiksas Rapture Riders (Blondie versus The Doors) buvo ne tik palaimintas abiejų grupių, bet ir pats perremiksuotas bei išleistas kaip singlas ir kūrinys 2005 m. Blondie albume Greatest Hits: Sight + Sound.


Spalio 29 dieną GHP pasirodys kartu su Addictive TV, kuriam taip pat priklauso ir Mark Vidler. Tai gyvų VJ performansų atlikėjai ir neabejotini audio/video remiksavimo meistrai, maišantys vaizdus čia pat scenoje. Išgirtas Jeff Mills, Karl Bartos iš Kraftwerk ir režisieriaus Peter Greenaway, Aaddictive TV duetas tapo tikru audiovizualiniu nuotykiu, žudančiai miksuojančiu viską nuo kultinių filmų iki roko ikonų ir netgi futbolo.


Kosmopolitiškas mashup’erių projektas, žurnalo Time Out pakrikštytais geriausiais audiovizualinio meno kūrėjais pasaulyje, jau grojo daugiau nei 40-yje šalių – nuo Pompidu centro Paryžiuje iki Šanchajaus šiuolaikinio meno centro ar Brazilijos vaizdų ir garsų muziejaus San Paule.


2006-aisiais Addictive TV tapo pirmuoju klubiniu projektu, oficialiai remiksavusiu Holivudo filmą ir sukūrusiu apdovanojimais apipiltą anonsą Antonio Banderas‘o filmui Gatvės tango. Nuo to laiko jie sukūrė alternatyvius „trailer‘ius“ filmams Geležinis, Greiti ir įsiutę bei Oskaru apdovanotam Lūšnynų milijonieriui.


Antrajame Bootie Baltics kartu su užsienio atilikėjais vaizdus ir garsus miksuos DJ Mamania bei NO DJs komanda.


Da real pasiūlym:
Ta proga Suru.lt savo skaitytojams dovanoja du kvietimus dviem asmenims (2×2) į šį renginį.
Jums tereikia atspėti, kas per veikėjai užsipaišė žaibus sau ant veidų nuotraukoje viršuje.


Siųskite mums laiškus su atsakymais el. paštu konkursai[@]suru.lt iki ketvirtadienio (spalio 28 d.) 24.00 valandos. Dviems laimingiesiems atiteks po vieną kvietimą dviems asmenims.

Afiša Bangos Konkursai

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *