Futbolas. Seksas. Krepšinis.

2010-07-01      14 KOMENTARAI  

Futbolas, futbolas… Nieko daugiau ir negirdžiu aplink. [NE]bijau pasirodyti nepopuliarus ir pasakysiu: man futbolas neįdomu. Žiūriu tik su draugais, kai galima komentuoti, kvailinti teisėjus, juoktis iš milijoninių žaidėjų daromų klaidų ir gerti alų. Kurio šiaip irgi nelabai mėgstu (dabar jau man „chana“?) Dėl bendro intereso pastačiau darbe vykstančiame totalizatoriuje 20 Lt. Esu paskutinėje vietoje iš 18 dalyvaujančių. Ir žinot ką? Man nusispjaut.Ir dar sunervavo gerb. redaktorius. Bežiūrint eilinį mačą, pasibaigusį 0:0, jis pradėjo skiesti, kad svarbiausia ne rezultatas (negana to, kad tokią nesąmonę jau buvo pasakęs per radiją). Be to, futbolininkai gražūs. Gražūs? Taip, tikrai gražesni už krepšininkus. Ką? Leidau sau nesutikti (nors redaktoriaus bijau ir jo šventą žodį gerbiu), kad gal čia skonio reikalas? Taip, tikrai jie fiziškai išsivystę gražiai. Greiti stiprūs vikrūs. Bet kai minėtas gerbiamasis pasakė, kad visi krepšininkai panašūs į nenormalius išstypusius peraugėlius – susinervavau. Pasiūliau pirmiausia nešališkos nuomonės paklausti mano žmonos.

– Aišku, krepšininkai! – atsakė ta nė nemirktelėjusi. Jėga. Teisingai pasirinko. Aš pamalonintas. Bet redaktorius nepasidavė.

Pasiūlė pažiūrėti, kas daugiausia filmuojasi reklamose, susijusiose su grožiu (rūbai, kvepalai, apatiniai…). Na taip, iškart visi pagalvojo apie vaikiną, kuris turi demonstruoti žmonos kolekcijas ant savęs, kitaip jau jam bus „chana“. O kas dar?

Neįdomu man tos reklamos.

Geriau tegul nusprendžia mūsų skaitytojai: kas gražesni, seksualesni ir mielesni akiai: krepšininkai ar futbolininkai. Ir apskritai – gražesni kokia prasme? Jei kalbama apie patrauklumą seksualine prasme, tai kaip balsuos vyrai? Bet juk jie irgi supranta, kurie vyrai gražūs? Tebūnie šie du balsavimai atskirti. Kas norės bendro rezultato – susiskaičiuos.

Straipsnis sąmoningai be paveikslėlių. Balsuokite už tuos, apie kuriuos pirmiau pagalvojote.

Balsuoja gėjai ir merginos

Rezultatai

Loading ... Loading ...

Balsuoja vaikinai, kuriuos seksualiai traukia tik moterys

Rezultatai

Loading ... Loading ...

Pastabos, pasiūlymai ir pagyrimai straipsnio autoriui – spausti čia.

Folkas

14 Replies to “Futbolas. Seksas. Krepšinis.”

Leave a Comment

Your email address will not be published.