Šiandien, liepos 19 dieną Valkininkų miške, prie Spenglos ežero prasideda septintas tarptautinis muzikos menų ir alternatyvaus gyvenimo būdo festivalis Yaga.

Festivalis Yaga – tai bendruomenės renginys. Čia susirenka labai įvairūs žmonės – nuo verslininko iki keliautojo, tačiau visus atvykusius jungia bendra dvasia: atvirumas, smalsumas, meilė gamtai, noras ne tik imti, bet ir duoti. Nors ir skirtingi, tačiau tuo pačiu esame lygūs ir tolerantiški visiems. Festivalio dalyviai neskirsto žmonių į kategorijas ir visai nesvarbu, tu pankas ar metalistas“, – teigia festivalio organizatorius Anton Shoom.

Pasak jo, žmonėms patinka, kad festivalyje Yaga nėra prekės ženklų. Ir priešingai, nei daugelyje kitų festivalių, primenančių Lietuvos kurortinius miestus, čia galima pabėgti nuo vartotojiškos visuomenės ir tiesiog pabūti gamtoje su žmonėmis, rasti naujų pažįstamų ir praturtinti savo žinias.

„Programą sudėliojame taip, kad žmonės gautų maksimalios naudos. Juk yra labai smagu sėdėti dieną skambant gerai muzikai, o tuo pačiu pasigaminti sau originalų aitvarą, lėlę ar sužinoti apie liaudišką mediciną. Tikimės, kad kiekvienas atvykęs žmogus sužinos kažką naujo, ką vėliau galės pritaikyti gyvenime. Tad jeigu žmonės nori pailsėti ir praplėsti savo akiratį, mes dedam visas pastangas, kad sukurtume tokią aplinką, kurioje su malonumu būtume patys“, – sako festivalio organizatorius.

Septintas muzikos menų ir alternatyvaus gyvenimo būdo festivalis „Yaga“ vyks liepos 19-23 dienomis Valkininkų miške, prie Spenglos ežero. Į vienintelį tokio pobūdžio festivalį Baltijos šalyse šiemet atvyksta dalyviai iš 17 užsienio šalių bei Lietuvos. Renginio programoje – gyvos muzikos grupės bei rinktiniai reggae, dub ir elektroninės muzikos didžėjai, išskirtinės dekoracijos, amatų dirbtuvės, paskaitos ir daugybė kitų atrakcijų.

www.yaga.lt

Bangos

One reply to “Festivalis Yaga: svarbiausia tolerancija”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *