„Kada albumas?“ – dažniausiai grupės Despotin’ Fam girdėtas klausimas per pastaruosius trejus metus. Laukimas nuvargino net pačius ištikimiausius grupės klausytojus. Jie gaminti albumą pradėjo dar 2005 metais ir išleisdavo po kūrinį per metus.

Tačiau 2007 metų lapkritį iš muzikos krepšio iškrito kūrinys Venera, įrašytas kartu su grupės 2 Good nariais. Jo sėkmė nurodė naują šviežesnę skambėjimo kryptį ir privertė nuodugniai peržvelgti skambesį, todėl teko atmesti didžiąja dalį sukurtos medžiagos ir griebti jaučiui už ragų dar kartą. 2009 m. vasarą, išleidus singlą Noriu Rėkt!, Odisėjos dalyviams teko rėkti taip garsiai, kad girdėjosi net miškuose. Per 3 pastaruosius metus po daugybės koncertų Lietuvoje ir už jos ribų, kūrybinių kančių, nestandartinių projektų, ginčų, deginamo studijinio laiko ir tabako, galutinio taško paieškos visatoje baigėsi.


Albumas Odiseja 49 – futuristinė hip-hop, elektronikos, naujojo džiazo ir semplų bei autentiškos lietuviškos lyrikos kelionė. Rezultatas išvys pasaulį birželio pabaigoje / liepos pradžioje, ribotu fiziniu tiražu ir skaitmeniniu pavidalu. Jame tilps ne tik albumo kūriniai, bet ir papildoma medžiaga. Fizinio albumo turinį sudarys 17 kūrinių: kelių girdėtų kūrinių albuminės versijos ir niekur nenutekėję gabalai, sukurti per paskutinius porą metų. Tarp albumo svečių ir ekspedicijos pakeleivių pastebėti Jazzu, Freaks On Floor, Dj Mamania, Mental Crew, Berlyno bytų meistras fLako bei būrys talentingų Lietuvos muzikantų.


Trumpa albumo mikstūra:

Despotin Fam Odiseja 49 Skipping MIX by Despotin FamRuošiantis albumui buvo pasirūpinta ir video medžiaga. „Video klipas pareikalaus dar nemažai kantrybės vardan geresnio rezultato“, – sako Martynas Genkovas (t.p.ž.k. Bulgaras), kuris vairavo klipo režisūrą.

Video klipo anonsas:Filmavo gerai žinomas kino operatorius Jaroslavas Gavrinas (a.k.a Jara). Jis taip pat filmavo reperių G&G Sindikatas kūrinio Tie, kurie rašo, gyvens amžinai vaizdo klipą. Kai tik visi taškai ant i bus sudėlioti montažinėje, klipas pamatys dienos šviesą.


Albumo kūrimo laboratoriją ir laboratorinius darbus galite stebėti Despotin Fam facebook’o fanų puslapyje http://www.facebook.com/despotin.fam.

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *