Danton_Eeprom_-_Yes_Is_More

Šitas mums patinka.
Visų pirma, jūs tik pažiūrėkit, kaip šmaikščiai jis pavadino albumą pasišaipydamas iš žymios sentencijos (apie tai, kad „miškas yra jūra“).


Visų antra, į Lonodoną emigravęs prancūzas, kurio tikras vardas Julien Brambilla, turėjo viską: sėkmingus singlus, remiksus (tokiems veikėjams kaip Simian Mobile Disco, Röyksopp, Lykke Li…), nuosavą leiblą (Fondation Records), naktis didžiausių miestų žymiausiuose klubuose… išskyrus ilgagrojį albumą.

Taigi, logiška būtų buvę, jie Dantonas nauja savo produkcija tiesiog pratęstų electro šėlsmą prakaituotoje šokių aikštelėje. Bet tai ne nachui. Jis deda (kokį, aiškiai parodo viršelyje) ant nusistovėjusių standartų bei galimų lūkesčių ir eina drąsiųjų keliais. Suplakant įvairiausius muzikinius žanrus prancūzui pavyksta išgauti savo unikalų stilių, kurio prekinis ženklas blizga ant kiekvieno iš 12 albumo Yes Is More gabalų.

Danton_Eeprom_-_Yes_Is_More_promo


Štai pvz. pirmu singlu žadanti tapti daina Give Me Pain prasideda keliais akordeono dumplių atodūsiais, o toliau šekit jums riebių žemų ritmų.

[audio:https://www.suru.lt/srwrd/wp-content/audio/Danton_Eeprom_-_Give_Me_Pain.mp3]
Danton Eeprom „Give Me Pain“


Ir taip visos plokštelės bėgyje. Džiuljenas nedaro saugių stavkių, o pastoviai rizikuoja. Net jei rezultatas nebūna pribloškiantis – bent jau skamba įdomiai.

[audio:https://www.suru.lt/srwrd/wp-content/audio/Danton_Eeprom_-_Thanks_For_Nothing.mp3]
Danton Eeprom „Thanks For Nothing“


Albumas startuoja sausio 25 dieną.
Atsikąskit savo gašlų gabalą.

Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published.