Deadbeat – reinventing Basic Channel for the ninth time

2014-03-19      3 KOMENTARAI  

Deadbeat_-_The_Infinity_Dub_Sessions

Nuo Basic Channel laikų praėjo jau 20 metų. Tačiau dub techno scenoje nedaug kas pasikeitė. Antra vertus, dub techno niekados nebuvo apie inovaciją, o, greičiau, apie re-novaciją. Nes delay ir reverb efektų niekas neatšaukė. Tą žino tiek Quantec ir DeepChord, tiek Sraunaus ir Girių Dvasios. Ir gal net Ministry of Echology.

Vienas šio stiliaus vėliavnešių – Berlyne gyvenantis kanadietis Scott Montieth – ne išimtis. Jis jau devintą kartą imasi Basic Channel idėjų atnaujinimo darbų.

Deadbeat_-_The_Infinity_Dub_Sessions_promo

Tam tikslui jis vėl (kaip Roots and Wire [2008] laikais) pasikviečia Tikimaną. Dėl legalumo problemų nuo 2003 jis priverstas pasirašinėti tikru vardu Paul St. Hilaire. Taip, tas pats su kuriuo įrašinėjo Rhythm & Sound (tie patys Basic Channel, tik kitoj rankoj) ir Moderat (ne kartą), ir dar daug kitų.

StHilaire_c_Frank_Paul
oh well, those kids are asking me to sing again

 

Skambesys čia vėl gilus, psichodelinis, turtingos tekstūros. Iš dviejų žanrų meistrų kitko tikėtis net nevertėtų. Bus rastamanams džiaugsmo.

Man asmeniškai artimesni pirmų trijų Deadbeat albumų ~scape leidykloje garsai. Todėl vienintelis minusas čia tas, kad plokštelė – mažiau idm, daugiau reggae.

come on, guys, do not expect something new from dub techno

 

Nepaisant tokio „trūkumo“ esu įsitikinęs, kad šios 50 minučių taps puikiu fonu jūsų darbingai dienai. Gal net ne kartą.

Bangos Šviežia

3 Replies to “Deadbeat – reinventing Basic Channel for the ninth time”

Leave a Comment

Your email address will not be published.