Ronaldo – taip taip, tas pats Ronaldo, kuris net tris kartus buvo išrinktas geriausiu pasaulio futbolininku, bet dabar sveria kaip neblogai nupenėtas meitelis, gali garsiai juoktis, nes vieno populiariausių pasaulyje animacinio serialo „Simpsonai“ kūrėjai įstatė ragus ne kam kitam, o merginų numylėtiniui Davidui Beckhamui. Kokius ragus, klausiate? Ogi futbolininkas užsinorėjo tapti dar viena iš daugelio garsenybių, tarp kurių yra ir minėtasis Ronaldo, įamžintų šiame seriale.


Akivaizdu, kad tikrai labai norėjo, net vadybininkus siuntinėjo. Tačiau gavo špygą. Priežastis – Davidas yra per maža žvaigždė Amerikos auditorijai. Tokia serialo prodiuserio Alo Jean’o frazė privertė suru.lt kolektyvą kvatoti 5 minutes. Nenustebtume sužinoję, kad skambučių prodiuseriai susilaukė ir iš Davido žmonelės, perspektyvios anoreksikės Victorios atstovų. Negi ex-spaisė liktų savo sutuoktinio šešėlyje?


Jei nežiūrite „Simpsonų“ ir neįsivaizduojate, kaip jame atrodo pasaulinio lygio žvaigždės, šiame video (maždaug nuo 45 sekundės) pamatysite „Oskarą“ laimėjusį Javierą Bardemą.


Bendram išsilavinimui – ir superžvaigždžių (pagal serialo kūrėjų klasifikatorių), jau dalyvavusių seriale, sąrašas.

Ašaros Kinas Prakaitas

One reply to “Beckhamas – „Simpsonuose“. NOT”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *