muzikos_bomba

Gruodį muzikos parduotuvė „Muzikos bomba“ pradeda viešu kvietimu, skirtu visiems muzikuojantiems, bet dar pripažinimo nesulaukusiems talentams. Internetinėje įrašų parduotuvėje www.muzikosbomba.lt jau įkurta erdvė muzikos naujokams – tiems muzikantams ir grupėms, kurie dar neturi pakankamai lėšų išleisti savo pirmąjį albumą.


Internetinė parduotuvė www.muzikosbomba.lt šį mėnesį pristato dvi viena su kita susijusias naujoves – virtualų mp3 albumų katalogą ir muzikos naujokų įrašų erdvę. Pirmiausia, muzikos prekių parduotuvės internete lankytojai jau gali nebrangiai užsisakyti ir legaliai atsisiųsti mėgstamos muzikos albumų. „Pradėjome nuo lietuviškos muzikos ir dabar prekiaujame didžiausių Lietuvos leidybinių kompanijų išleistais albumais mp3 formatu – nuo legendinės grupės „BIX“ iki šiuolaikinės muzikos atradimų, pavyzdžiui, Alinos Orlovos,“ – pristatė „Muzikos bombos“ direktorius Lauras Lučiūnas.


Kita naujovė ta, kad vien žinomais Lietuvos muzikos scenos vardais www.muzikosbomba.lt neapsiribos – mp3 albumų skyriuje jau sukurta nauja erdvė alternatyviai muzikai bei jaunųjų talentų kūrybai. „Mes neketiname įrodinėti, kad Lietuvoje yra daug neatrastų talentų ar alternatyvios muzikos mėgėjų – tai jau seniai įrodyta. Tik galimybių tiems jauniems atlikėjams ir grupėms tobulėti ir plėtoti veiklą – per mažai,“ – pasakojo L.Lučiūnas. Muzikos naujokų virtualaus skyriaus tikslas – pristatyti jaunus atlikėjus ir suteikti jiems galimybę parduoti pirmuosius įrašus internete. Juk daugeliui jaunų atlikėjų sunku surinkti lėšų albumo išleidimui. „Tokia mp3 parduotuvė gali tapti pirmu žingsniu daugeliui grupių, kurios dar neturi lėšų išleisti tikrą pirmą albumą, bet jau turi daug įrašų,“ – aiškino L. Lučiūnas. Tokiu būdu ne tik prasiplės www.muzikosbomba.lt siūlomas muzikos asortimentas, bet ir patys muzikantai galės užsidirbti pirmuosius honorarus už kuriamą muziką.


Kitais metais www.muzikosbomba.lt vadovai ne tik planuoja daug dirbti su naujais veidais Lietuvos muzikoje, bet ir melomanams pasiūlyti užsienio atlikėjų albumų mp3 formatu. Prieinama mp3 albumų kaina – nuo 9,99 Lt už visą mp3 albumą – paskatina naujų muzikos įsigijimo įpročių formavimąsi internete – vartotojai siunčiasi muziką legaliai, greitai ir saugiai.


Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *