“Boston Bruins” ledo ritulininkai vakar, priešpaskutinę reguliariojo NHL sezono dieną užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose, 4:2 įveikdami “Carolina Hurricanes” ekipą. Rungtynėse netrūko įdomių ir keistų epizodų. Pavyzdžiui, trečiojo kėlinio pradžioje “meškos” vos neįmušė įvarčio į tuščius (!) savo vartus.

Viskas paprasta – teisėjai užfiksavo “Hurricanes” žaidėjo pražangą, bet ritulį valdė “Bruins”, tad komandos vartininkas Tukka Raskas užleido vietą aikštėje šeštam aikštės žaidėjui. Tuo tarpu varžovų zonoje Michaelas Ryderis atliko neatsargų perdavimą atgal, ir ritulys klastinga trajektorija nuo borto vos neįskriejo į vartus. Galite patys įvertinti, kiek pastangų kainavo olimpiniam čempionui Patrice’ui Bergeronui jį pavyt! Beje, KHL pirmenybėse toks įvartis šiemet buvo pelnytas – per Chabarovsko “Amur” ir Rygos “Dinamo” rungtynes. Teisėjams neliko nieko kito, kaip įrašyti jį svečių vartininkui Edgarui Masalskiui – būtent jis paskutinis iš latvių komandos žaidėjų lietė ritulį.

Kita “Bruins” ir “Hurricanes” mačo sūrybė – pirmi trys Bostono komandos įvarčiai. Visi jie buvo pelnyti antrojo kėlinio pradžioje. Per 64 sekundes. Kai “meškų” aikštėje buvo vienu mažiau! Pirmą kartą per visą lygos istoriją ekipai pavyko pelnyti tris shorthanded įvarčius, kol ant nubaustųjų suolo 2 min. sėdėjo tas pats jos žaidėjas, šiuo atveju – Mattas Hunwickas! Istorijos perrašymas – Jūsų dėmesiui.