The Baltic Scene tour vol1

Internetinis portalas The Baltic Scene bando ištrinti muzikines (ir ne tik) sienas tarp trijų Baltijos valstybių ir supažindinti melomanus su įdomiais kaimyninių šalių muzikos kūrėjais. Viena iš priemonių šiam tikslui pasiekti yra pasirinktas koncertinis turas.

Planuojama, kad jis vyks keturis kartus per metus. Pirmasis ciklas jau gruodžio 5-7 dienomis. Taline, Rygoje ir Vilniuje atitinkamai. Turo metu koncertuoja po vieną atlikėją iš kiekvienos valstybės. Šį savaitgalį gros tokios komandos: estai I Wear* Experiment, latviai Carnival Youth ir lietuviai Without Letters.

Visoms grupėms uždavėm po tris trumpus klausimus:

01. Prisistatykite penkiais sakiniais, prašau.

02. Jūsų top3 2013 metų albumai.

03. Kokios naudos (kaip grupė) gaunat iš The Baltic Scene? Ir kokios naudos gauna klausytojas apsilankęs turo koncertuose?

 

 

I Wear* Experiment

IWE

01. I Wear* Experiment yra eksperimentinio electro/post-rock grupė iš Talino.

Pagrindinė IW*E idėja yra apjungti kinematografišką muziką ir big beat ritmus į įvairių žanrų ir stilių muziką. Be to stengiamės mūsų koncertų metu suteikti publikai pilną emocijų spektrą. Todėl 45 minučių pasirodymo metu pasijusite lyg stovėtumėte ant ledkalnio viršūnės o vėliau žiauriai tūsintumėte pogrindiniame Londono electro klube.

02.
1. Queens Of The Stone Age …Like Clockwork
2. Sigur Ros Kveikur
3. Justin Timberlake 20/20 Experience

03. Kaip grupė esam labai laimingi būdami pirmais šio Baltic Scene turo tako atradėjais. Beveik kaip Kristupas Kolumbas – nesame pirmi ten nusigavęs, tačiau tikimės didelio poveikio.
Nauda klausytojui, ko gero, būtų ta, kad turės progos pasiklausyti naujos kokybiškos muzikos. Bičai iš TBS kasdien klausosi naujos Baltiškos muzikos, tad jie geriausiai žino, kas vyksta trijose valstybėse.

 

 

 
Carnival Youth

Carnival_Youth

01. Sveiki, mes esam nauja grupė iš Rygos – Carnival Youth. Grupėje 4 nariai (3 vokalai, būgnai, gitaros, bosas ir klavišai). Carnival (karnavalas) istoriškai reiškia šventę, kurios metu kiekvienas gali dėvėti kaukę to, kuo nori būti. Tad esame tais, kuriais norime būti visuomet – jaunais ir viltingais. Neribojame savo muzikos stiliaus, bet jei reiktų, vadintume jį indie roku.

02.
1. Arcade Fire Reflektor
2. The National Trouble Will Find Me
3. Instrumenti Procrastination

03. Na, TBS mums suteikia galimybę pagroti kaimyninėse Baltijos valstybėse kartu su kitomis jaunomis grupėmis. Manome, kad tai nuostabi patirtis.
Na o klausytojai turės progą išgirsti aktualias grupes iš visų Baltijos valstybių vieno koncerto metu. Gal net pajusti bendrumą tarp mūsų šalių muzikos prasme.

 

 

Without Letters

WL books on shelves at exhibition
photo by Blaise Adilon

01. With. Out. Let. Letters. Mes esam grupė.

02. Susidarė dvi skirtingos pozicijos. Vieniems bičams labai patiko James Holden The Inheritors, kitiems – Thundercat Apocalypse. Ir papildomai turėtume pridėti Machinedrum Vapor City, kadangi Tomas ne kartą buvo užsiminęs, kad yra įkvėptas šio albumo.

03. Matome, kas vyksta Baltijos šalių muzikos pasaulyje. Galime išgirsti naujas idėjas ir tai labiausiai džiugina. Be to visuomet įdomu stebėti publikos, kuri mūsų nepažįsta, reakciją. Smagu groti naują medžiagą (įskaitant gabalus, kurie bus mūsų pirmame EP) Latvijoje ir Estijoje, kur buvome šiltai sutikti anksčiau.
Bendriau kalbant TBS atlieka šaunų darbą surinkdami jaunus atlikėjus iš Baltijos regiono ir pristatanti juos naujai publikai bei suteikdama anksčiau neturėtas galimybes.

Bangos Interviu Sūru

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *