Neabejotinai linksmiausia Kontinentinės ledo ritulio lygos (KHL) komanda sausio mėnesį – Rygos “Dinamo”. Per ketverių rungtynių išvyką rygiečiai, tikriausiai, privertė savo (ir varžovų) sirgalius ištuštinti visas artimiausių vaistinių raminamųjų atsargas. Jūsų dėmesiui finalinis akordas – mačo su Maskvos srities “Atlant” įvarčiai. Iš viso jų buvo 11. Pirmi keturi (!) krito į Latvijos klubo vartus. Manote, kad rygiečiai nuleido rankas? Bu-ga-ga! Pasižymėjo net penkis kartus iš eilės, o vėliau per pratęsimą išplėšė pergalę 6:5 po nuostabaus Laurio Darzinio solo reido. O ir kitais įvarčiais – tik mėgautis ir mėgautis.

Sūru, kad “Dinamo” taip smaginosi visą savaitę. 0:3 po pirmo kėlinio dvikovoje su Maskvos bendravardžiais – galutinė pergalė 5:4. 0:3 po pirmo kėlinio mače su Čerepoveco “Severstal” – galutinė pergalė 4:3 po baudinių. Ir tik Sankt Peterburge fokusas nepavyko. SKA sutriuškino rygiečius 8:1…