Internetinį puslapį verčiame į paveikslėlį

Nežinau kaip jums, bet man darbe dažnai prireikia išsaugoti ir persiųsti tam tikrą interneto puslapį. Ir visiškai nesvarbus to puslapio kodas, reklamos ir panašiai. Domina tik tam tikri pavaizduoti rezultatai. Galima naudoti naršyklės funkciją Save pages as, bet gausime nelabai patogų formatą (html failą, plius katalogą su daug neaiškių paveikslėlių ir failų). Problemai išspręsti naudoju Firefox išplėtimą (extension) ScreenGrab!. Šis išplėtimas turi 2 funkcijas: išsaugoti arba nukopijuoti vaizdą į laikinąją atmintį. Pagal poreikius galite saugoti visą puslapį, tik matomą ekrane dalį, pasirinktą dalį ar naršyklės langą.

ScreenGrab! rasite Firefox apatiniame dešiniame kampe, arba lange paspaudus dešinį pelės mygtuką ir meniu susiradus ScreenGrab!

Pilnam ScreenGrab! funkcionalumui jums prireiks Java papildinio. Dar vienas pastebėjimas – darykite atvaizdą tik tada, kai puslapis yra pilnai užkrautas.

     

4 Komentarai

 1. Adis says:

  Hm. O tai kuo blogas senas geras “Print Scrn” ir tada Paste į bet kokį grafinį redaktorių, kad ir IrfanView?

 2. Iksas says:

  Su Printscreen tu išsaugosi tik tiek puslapio, kiek jo matai ekrane ne’pa’scroll’inęs su pele. O su add-ons’ais kaip Screengrab gali išsaugoti puslapį nuo viršaus iki apačios kaip vieną vaizdelį

 3. Su print screen tu pagriebi tik vaizda, kuri matai ekrane, su screengrab gali nufotografuoti visa puslapi nuo virsaus iki apacios. pvz:
  http://www.suru.lt/srwrd/wp-content/uploads/2010/03/Add-ons_for_Firefox_1267805331817.png

  tiesa, si pluginas labai kreivai veikia, jei yra flashas

 4. bzhyk says:

  aš tai naudoju FireShot https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/5648
  Jis ir flashą ir visą pilną puslapį sugebą “nufotkinti” ir dar iškarto gali gautą vaizdą pasiredaguoti.

Tavo žodis:

© 2009-2014, SŪRU - druska gyvenimui

Design and coding