Konfederacijų taurės turnyras džiugina nuo pirmų dienų, ir darosi vis apmaudžiau, kad lietuviški telikai jo peripetijų nerodo. Antrą varžybų dieną pirmoje B grupės dvikovoje brazilai paskutinę minutę 4:3 palaužė egiptiečius. Rungtynės buvo tokios linksmos, kad joms pasibaigus Afrikos čempionai užprotestavo rezultatą.

Paskutinėmis minutėmis Egipto rinktinės žaidėjas, stovėjęs ant vartų linijos, ranka išgelbėjo savo komandą nuo įvarčio, o teisėjas Howardas Webbas to nepastebėjo ir skyrė kampinį. Tačiau po kelių akimirkų pakeitė sprendimą ir skyrė penalį. Egiptiečiai teigia, kad H.Webbą įkalbino vaizdo įrašą išvydęs ketvirtasis arbitras, ir būtent dėl to jie padavė protestą. „Gal kažkas pakeitė taisykles dėl vaizdo kartojimų peržiūrėjimo galimybės, o mūsų neinformavo?!“, – ironizavo Egipto ekipos strategas Hassanas Shehata. Kaka nuo 11 m žymos neprašovė. Brazilai pelnė 3 taškus. Kitame mače italai 3:1 laimėjo prieš JAV, nors amerikiečiai pirmavo po pirmo kėlinio. O mes viso to nematome…belieka tik įvarčiais grožėtis.